طراحی بنر فوق حرفه ای در پی سی وب

ساخت وبلاگ
چکیده : طراحی بنر در پی سی وب - طراحی بنر در پی سی وب : باسلام و درود خدمت کاربران گرامی پی سی وب ، مفتخریم... با عنوان : طراحی بنر فوق حرفه ای در پی سی وب بخوانید :

طراحی بنر در پی سی وب - طراحی بنر در پی سی وب :

باسلام و درود خدمت کاربران گرامی پی سی وب ، مفتخریم به اطلاع شما برسانیم مجموعه پی سی وب بعد از سال ها فعالیت در حوزه گرافیک و مباحث گرافیکی از این پس در حوزه خدمات و سرویس های مربوط به طراحی بنر نیز فعالیت دارد .

http://www.p30web.org/cdn/banner-bg.png

البته سرویس های طراحی بنر پی سی وب ، سرویس های جدیدی نیستند ، و در خدمات گرافیک پی سی وب از سال ها پیش تا به امروز بوده اند ، اما شرکت اینرنتی پی سی وب برای آشنایی بیشتر اخیرا اطلاع رسانی های بیشتری رو در حال انجام است .

اما شاید بهتر باشه ، شما رو با برخی از مفاهیم پایه هم آشنا کنیم :

اول این که خوبه اصلا بدونید طراحی بنر چیست ؟ و اصلا چه چیزی هست :

به این منظور ما مقاله ای رو آماده کرده ایم تحت عنوان : بنر چیست و همچنین مقاله ای رو در سایت مون منتشر کرده ایم با عنوان طراحی بنر چیست ؟ که میتواند برای شما بسیار مفید باشد .

البته ما در حوزه مباحث طراحی بنر مقالات مختلف دیگری رو هم داریم ، که در ادامه به آنها هم اشاره خواهیم کرد .

و یک نکته رو هم بگم بحث ما در این مقاله بیشتر روی بنر های تحت وب هست . و بحث مون روی بنر های واقعی و چاپی نیست .

در ادامه بهتر است به انواع و اقسام مدل ها و حالت های بنر اشاره کنیم ، بنر ها (Banner) هم مثل هر چیز دیگری داری انواع و اقسامی هستند ، به جهت این که نمیخواهم این مقاله رو خیلی طولانی کنم :

ما برای این موضوع هم مقاله ای رو دایم تجت عنوان : انواع بنر و انواع طراحی بنر که میتواند در این زمینه برای شما بسیار مفید باشد .

مقلاتی که در بالا اشاره کردیم برای آشنایی با انواع بنر ها میتواند برای شما بسیار مفید باشد .

طراحی بنر رایگان در پی سی وب :

حتما شما هم تا حالا برای یکبار هم که شده طراحی بنر رایگان یا کلمه بنر رایگان رو در گوگل سرچ کرده اید .

اگر در گوگل سرچ کرده باشید ، حتما دیدید که در این خصوص بیشتر محتوای غیر مرتبط هست تا محتوای مرتبط و عملنا شما به خواسته خودتون نمی رسید ، اما مجموعه پی سی وب برای پاسخ گویی به این نیاز کاربران سرویس هایی رو تحت عنوان طراحی بنر رایگان راه اندازی نموده است . که در ان ما بنر رایگان برای شما طراحی میکنیم .

اگر شما هم در این زمینه نیاز هایی رو دارید ، این سرویس میتواند برای شما بسیار مفید باشد و نیاز های شما رو در این زمینه کاملا برطرف کند ، اگر توان مالی ندارید ، یا فرصت طراحی ندارید و یا هر چیز دیگری و در حال حاظر به طراحی بنر نیاز دارید .

این فرصت خوبی هست که از سرویس طراحی بنر رایگان پی سی وب استفاده کنید و برای سایت و یا وبلاگ خودتون یک بنر رایگان سفارش بدهید و رایگان تحویل بگیرید ، این سرویس کاملا رایگان هست و یعنی هیچ هزینه ای تحت هیچ عنوانی از شما دریافت نخواهد شد .

و همچنین دارای ویرایش و شخصی سازی رایگان هم هست و در آینده اگر به ویرایش نیاز داشته باشید برای شما رایگان انجام میشود .

برای این خصوص ما یک جشنواره طراحی بنر هم داریم که میتوانیذ از طریق لینک (نخستین جشنواره طراحی بنر رایگان پی سی وب) آن را مشاهده و بررسی نمایید .

امیدواریم توضحیات ارائه شده برای شما دوستان و کاربران گرامی مفید واقع شده باشد .

با آرزوی بهترین ها برای شما دوستان و کاربران گرامی

سایر لینک ها : انجمن پی سی وب

تا مقالاتی دیگر برای شما بهترین ها رو آرزومندیم .

.::دنیای عجیب ققنوس::....
ما را در سایت .::دنیای عجیب ققنوس::. دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 15 تاريخ : جمعه 1 ارديبهشت 1396 ساعت: 13:31