دردسر های بچه های داری چیست ؟

ساخت وبلاگ
چکیده : دردسر های بچه های داری چیست ؟ خیلی ها فکر میکنند که بچه داری خیلی دردسر داره ، خیلی ها هم فکر میکنند... با عنوان : دردسر های بچه های داری چیست ؟ بخوانید :

دردسر های بچه های داری چیست ؟

خیلی ها فکر میکنند که بچه داری خیلی دردسر داره ، خیلی ها هم فکر میکنند که بچه داری اصلا دردسر نداره ، کلا این دو گروه همیشه با هم اختلاف نظر دارند .

اما درست این موضوع چی هست ، این هست که بچه داری ، دردسرهای کوچک و بزرگی رو دارد ولی این دردسر های شیرین هست ، بسیار شیرین و لذت بخش :

اون دسته از افراد که احسای میکنند بچه داری شغل پر دردسری هست ، من به عنوان کسی که کارهای چاپ مقاله انجام میده و دائم درگیر ترجمه مقاله ، انجام پایان نامه و... هست تجربیات زیادی رو در این زمینه کسب کردم ، و بهتون میگم : بازم چند گروه داره ، یکسری از خانواده ها به خاطر همین موضوع سراغ بچه دار شدند نمیرند . که اشتباه بزرگ زندگی شون رو میکنند و بعدا متوجه میشوند ،


اما خوب این بعدا چه فایده ای داره ؟ ، هیچ فایده ای جز حسرت و اندوه ندارد ، چون زمان رو از دست دادید و دیگر نمیتوانید بچه دار بشید ، و بازم البته راهکارهایی هست که البته ولی مثل راهکار اصلی نمیشه :

مثلا میتوانید اگر بچه دارد نشدید ازپرورش گاه بچه بگیرید :

ولی ایا بچه خودتون میشه ؟ و همیشه اصول این جور خانواده ها مشکلاتی رو دارند ولی میتونه راه حل بازم خوبی باشه به شرط این که باز هم در این بخش حداقل نگران دردسر ها نباشید :

این نکته رو میخواستم بگم ، شما به جای چایی صبحانه میتوانید ، شیر بخورید ، اما شیر جای خودش رو داره و چایی جای خودش ، پس بهتره تا زمانی که امکان بچه دار شدن رو دارید قدر این نعمت رو بدهید .

چه خانواده هایی که دوست دارند بچه دار شوند ولی امکانش رو ندارند ، و چه خانواده هایی که امکانش رو دارند ولی به خاطر همین دردسر ها نگران هستند :

من در مقاله قبلیم (الفبای بچه داری رو میدونید ؟) بهتون گفتم : که خود من چه دردسر هایی رو داشتم ، شاید جالب باشه بازم در این پست اشاره کنم .

همسر من یک کارمند هست ، من هم به نوعی کار مند هستم ، همسر من صبح و شب درگیر هست به خاطر شغلش و من هم 24 ساعته درگیرم ، یعنی پر دردسر ترین زندگی رو فکر میکنم ما داریم .

ولی با این حال همیشه خوشحال و شاد هستیم و هیچ وقت این دردسر ها برای ما ناراحت کننده نیست .

همسر من در کار های تبلیغاتی مثل : سئو ، سئو سایت ، بهینه سازی سایت و... فعالیت داره . اما خوب از این موضوع بگیریم . و برسیم به اصل موضوع که خیلی مهم تر هست .

اما شاید جالب باشه بدانید که من هم در حوزه چاپ مقاله isi و مقاله isi فعالیت دارم و سایت های زیادی رو باهاشون کار کردم ، و دردسر های مختلفی رو همزمان با بچه داری باهاش درگیر بودم .

عمو رضا ، عموی بچه ام هم جالبه شغلش رو بدانید ، ایشون هم مثل ما ولی خوب یه مقدار گاهی فرصتش از ما ازاد تر هست و گاها دردسر های بچه ما روی دوشون ایشون هست با وجود این که ایشون هم در شغل خودش یعنی فلس تبلیغاتی - فلش مموری تبلیغاتی - فلش چرمی - فلش مموری چرمی دردسری های زیادی رو داره با این حال دردسر های بچه ما هم به دردسر های ایشون اضافه شده و کارشون چند برابر شده .

اما خوب جالبه به ادامه بحث مون برسیم :

پس از نگرانی ها و مشکلاتی که در بچه داری وجود دارد نباید اصلا نگرانی رو داشته باشید ، ایجاد هر گونه نگرانی برای شما اولا استرس زا خواهد بود ، و برای سلامتی شما خوب نیست .

دوم این که اصلا اگر بخواهید از همین الان بگید ، بچه دردسر داره ، بزرگ کردنش یه طرف ، خورد و خوراکش یه طرف و... خودتون رو دارید اذیت میکنید .

ثمره ازدواج یک زوج بچه اونهاست . هر انسانی یک عمر محدودی رو داره ، در دوران جوانی امکان بچه داری رو دارید و یک سرمایه گذاری به نوعی برای اینده اتون دارید انجام میدهید . بالاخره شما هم عمری دارید ، بعد از این که اخرای عمرتون باشه ، نیاز به نگهداری دارید ، یا نیاز دارید که فردی به مسائلی هر چنند کوچک شما توجه کنید ، فرزدان شما در این بخش موثر خواهند بود .

اما شاید بد نباشه به برخی از دردسر های جالب کودکان هم اشاره کنیم :

این زوج چینی در حال تلاش هستند که کالسکه بچه خودشون رو با موتور جابه جا کنند .

این به معنای واقعی دردسر هست که :

1) شما ماشین نداشته باشید

2) محل کارتون با منزلتون خیلی فاصله داشته باشه .

3) نتوانید بچه را بقل کنید و بخواهید با کالاسکه بچه رو جا به جا کنید .

4) یک کلاسکه داشته باشید و یک موتور ، چگونه بچه رو با کالاسکه و موتور به محل کارتون ببرید ؟

5) و...

مطئنا این زوج دردسر های زیادی رو داشتند که مجبور شدند به این گونه فرزند خودشون رو جا به جا کنند ، پس مشاهده میکنید که در تمام دنیا دردسر های بچه ها وجود دارد ، و شما فکر نکنید که مثلا ما فقط در ایران برای بزرگ کردن بچه دردسر هی زیادی رو داریم .

در تمامی دنیا ، این مشکلات وجود ندارد و فرقی نمیکنه شغل شما چی باشه ، هدیه تبلیغاتی ، هدایای تبلیغاتی ، فلش فلزی ، فلش مموری فلزی باشه یا اصلا هر چیز دیگه ای باشه . مهم این هست که اعتماد به نفس داشته باشید و با این مشکلات کنار بیایید .

بچه دردسر های بزرگ و کوچک زیاد دارد ، ولی برای پشتیبانی بچه اتون و ارائه خدمات پشتیبانی به بچه اتون لازم هست که نکات و مسائل خیلی ساده ای رو رعایت کنید .

برای مقابله با مسائل و دردرسرهای بچه ها در ادامه نکاتی رو هم خواهم گفت :

دردسرهای بچه داری را کم کنید :

در این بخش در خصوص مسائلی صحبت خواهیم کرد که به شما کمک کنه دردسر های بچه داری رو کمتر کنید ، پس در ادامه با ما همراه باشید :

این واقعیت که بچه دار شدن یکی از شیرین ترین و متفاوت ترین اتفاق هایی است که یک زن می تواند تجربه کند را کمتر مادری می تواند انکار کند و البته این واقعیت که بچه داری گاهی سخت ترین و طاقت فرساترین کاری می شود که یک زن به عهده دارد را هم کمتر مادری می تواند رد کند. بچه داری سخت است!

مخصوصا اگر ان زن مثلا مشغول به کاری همچون : نقشه سایت ، انجمن ، تالار گفتمان ، انجمن تخصصی ، یاندکس ، تولید محتوا و... باشد .

این را هر مادری خوب می داند؛ اما اگر نگاهی به عادات مادرانه تان بیندازید، خواهید دید که گاهی این شما هستید که کار را برای خودتان سخت تر از آنچه هست می کنید (مقاله isi چیست) . مادران بی تجربه، مادرانی که به خاطر افسردگی بعد از زایمان توان شان کم شده و مادرانی که از حمایت و همراهی همسرشان بی بهره اند، تنها کسانی نیستند که بچه داری را با چاشنی اشتباهات ریز و درشت همراه می کنند.

توپ توی زمین شماست

وقتی نوزادها به دنیا می آیند قسمت قابل توجهی از مغزشان کامل رشد نکرده و این رشد مغزی بر پایه روابط که بعد از تولد با شما و دنیای پیرامون شان برقرار می کنند کامل می شود. قرار نیست تنها گریه های نوزاد به بهانه ای برای درآغوش گرفتن شان تبدیل شود.

بچه ها در ماه های اول به هیچ چیز بیشتر از یک آغوش گرم و سرشار از آرامش و محبت و دیدن چهره ای آرام و شاد نیاز ندارند.پیشنهاد میکنم در این زمینه (نمونه کار سئو) رو هم مشاهده کنید. محققان بارها و بارها ثابت کرده اند بچه هایی که مادران شان در ماه های اول تولد لبخند به لب دارند از افسردگی، فشارهای روانی و اجتماعی رنج نمی برند، در سال های بعدی نمرات بهتری در آزمون های هوش می گیرند و توانمند تر از دیگر کودکان می شوند.

بغلی نمی شود! نترسید

ماه های اول تولد برای تمرین دادن کودک تان به بغلی نبودن زیادی زود است. وقتی کودک دو، سه ماهه شما روی تشک گریه می کند و به محض آمدن به آغوش شما آرام می شود، معنایش این نیست که بغلی شده، واقعیت این است که نوزادها نمی توانند فیلم بازی کنند و به شما دروغ بگویند؛

به همین دلیل در ماه های اول تنها برای خلاص شدن از تنهایی و قرار گرفتن در دستان شما گریه نمی کنند. عکس العملی که آنها در این سن به شما نشان می دهند واقعی است و وقتی با درآغوش کشیدن شان به آنها می فهمانید که کنارشان هستید، (بیشتر بدانید : پشتیبانی سایت ، پشتیبانی وردپرس ، وردپرس ، هاست وردپرس ، خدمات سئو ) ناخودآگاه احساس امنیت می کنند و آرام می شوند. بچه هایی که به موقع و بدون دقیقه های متوالی گریه کردن به آغوش امن مراقبت کننده شان وارد می شوند، با همین امنیت بزرگ می شوند و دنیا را تا پایان عمر جای بهتری ارزیابی می کنند.

او را در کارتان شریک کنید

کودکی که تازه چهاردست و پا رفتن را یاد گرفته، احتمالا بیشتر از قبل دوست دارد در کنار شما باشد و همراه تان به همه گوشه های خانه سرک بکشد. در چنین روزهایی اگر تند قدم بردارید و او را جا بگذارید احتمالا اعتراض می کند و اگر مدت طولانی به کارهای خودتان مشغول باشید (رپورتاژ) و سراغش نروید هم عصبی و کم تحمل می شود. بهترین راه برای اینکه هم به کارهای روزانه تان برسید و هم آرامش را از فرزندتان دریغ نکنید، این است که او را در انجام کارهای روزانه تان دخیل کنید.

اگر مشغول آشپزی هستید، می توانید به او هم چند کاسه و ملاقه نشکن بدهید تا بازی کند و با سروصدا درآوردن و لمس کردن این وسیله های بی خطر، خودش را سرگرم کند. (چاپ مقاله isi در کمترین زمان) اگر در حال پوست کندن هویج هستید، یک هویج سفت بدون پوست که هم تمیز است و هم کودک تان نمی تواند آن را تکه تکه کند و ببلعد را به دستش بدهید تا کمتر بی تابی کند.

در صورتی که ایستاده کار می کنید، می توانید از <<آغوشی>> هم کمک بگیرید و او را به خودتان ببندید تا از بالا شاهد انجام شدن کارها باشد و با وصل بودن به شما حس بهتری پیدا کند. (نماد اعتماد) البته یادتان نرود که وقت آشپزی کردن نباید خیال گذاشتن کودک در آغوشی را به سرتان راه دهید، چراکه ممکن است به خاطر پریدن روغن روی بدن کودک تان یا حادثه های دیگر دردسر تازه ای را درست کنید.

.::دنیای عجیب ققنوس::....
ما را در سایت .::دنیای عجیب ققنوس::. دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 26 تاريخ : دوشنبه 16 اسفند 1395 ساعت: 12:33